9 czerwca 2018

W Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, swoje prace zaprezentowali zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.

W ramach Festiwalu Przestrzeni Miejskiej, zorganizowano wystawę pt. ,, Galeria Bezdomna” w ramach której wystawiono fotografie wszystkich chętnych, niezależnie od fotograficznego doświadczenia.

Jest to nietypowa inicjatywa, polegająca na tym, że każdy mógł przyjść i zaprezentować swoje zdjęcia. Do tej pory było tak, że prezentowaliśmy zdjęcia jakiegoś konkretnego autora, albo zdjęcie zbiorowe, a teraz zaprosiliśmy do udziału wszystkich naszych sympatyków. Przyjęliśmy zasadę ,,kto pierwszy ten lepszy”, jeszcze jest nawet trochę miejsca na ścianach, także nawet dla spóźnialskich też znalazłoby się miejsce. Zresztą w zanadrzu mieliśmy przygotowane sztalugi, żeby zgromadzić jak największą ilość zdjęć mówił Jerzy Skiba Prezes Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Wernisaż w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, miał miejsce 9 czerwca. Wystawa pt. ,,Galeria Bezdomna” będzie czynna do 18.06.2018 r.

Galeria Nierzeczywista Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, mieści się przy ul. J. Matejki 10 w Rzeszowie.

Arleta Blok