4 czerwca 2018

The Rumjacks, The Toasters, Krzysztof Zalewski, Łydka Grubasa, Cała Góra Barwinków, Brudne Dzieci Sida, Radioslam, P.A.G.E, Marry B kolejnymi zespołami CRF 2018.

W urokliwym Cieszanowie na Podkarpaciu, za ponad dwa miesiące, wystartuje 9. edycja Cieszanów Rock Festiwal. Bilety już w sprzedaży. Headlinerem Cieszanów Rock Festiwal w tym roku będzie legenda celtic-punka z Australii – The Rumjacks. Po raz pierwszy na CRF 2018 wystąpi Krzysztof Zalewski. To muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz. Po wydaniu debiutanckiej płyty „Pistolet” zniknął na 9 lat z pierwszego planu na scenie. W tym czasie szlifował swój warsztat i zdobywał doświadczenie. Powrócił na dobre płytą „Złoto”. Aktualnie utwory z tego albumu takie jak „Miłość Miłość” oraz „Polsko”, królują na listach przebojów. Na CRF nie może zabraknąć jubileuszu. W tym roku specjalnym koncertem swoje XX-lecie świętować będzie Cała Góra Barwinków, której muzyka to połączenie ska, reggae i rocksteady.

 

Do tej pory ogłoszone zespoły: Decapitated, Hunter, Dr Misio, The Analogs, Materia, Booze & Glory, Nocny Kochanek, Łąki Łan, Romantycy Lekkich Obyczajów, Proletaryat, Skampararas, Shantel & Bucovina Club Orkestar, Frontside, Zenek, Dżem, Ania Rusowicz, Uprising Tree.

IX edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia w Cieszanowie.

informacja prasowa