17 maja 2018

Trwa trzecia edycja konkursu fotograficznego „Podkarpackie Ulubione – cztery pory roku” organizowanego przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną. Celem konkursu, od początku jest ukazanie największych atrakcji turystycznych Podkarpacia.

Każda edycja konkursu to inne kolory, w związku z tym inne wydanie regionu. W tej, fotografie muszą przedstawiać Podkarpacie wiosną. Zdjęcia mogą przedstawiać zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak i pejzaże. Jury w swojej ocenie będzie brało pod uwagę zarówno walor turystyczny, jak i artystyczny. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych: amatorów i profesjonalistów. – mówi Krystyna Dobrzańska z Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Podstawowe wymogi dotyczące zdjęć to format JPG, rozmiar od 1 do 10 MB, każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 4 zdjęcia. Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca, pod adresem e-mail: konkurs@podkarpackie.travel bądź pod adresem tradycyjnym biura PROT. Szczegółowy regulamin oraz Karta Zgłoszenia są dostępne na stronie podkarpackie.travel.Atrakcji w regionie jest sporo dlatego warto chwycić za aparat i wziąć udział w konkursie. Do wygrania cenne nagrody. Kamera GoPro (I miejsce), weekendowy pobyt w hotelu, degustacja w Dworze Kombornia,wycieczka z Biurem „Bieszczader”, Day Spa w Hotelu Arłamów, czy wydawnictwa, kosmetyki, upominki oraz gry „Miasto skarbów”.

Mówi Krystyna Dobrzańska z PROT

 

Agnieszka Radochońska-Kloc