28 maja 2018

Rzeszowski Domu Kultury przygotował aż 1950 miejsc wypoczynkowych dla dzieci w ramach półkolonii wakacyjnych, które zostaną zorganizowane w terminie od 2 lipca do 3 sierpnia.

Letni wypoczynek dla dzieci odbędzie się w pięciu tygodniowych turnusach w trzynastu filiach na terenie Rzeszowa. Liczba miejsc jest ograniczona. – mówi Daniel Czarnota z RDK. –

Zapisy prowadzone będą do 15 czerwca 2018 roku dla rodzin z Rzeszowa oraz od 11 czerwca do 15 czerwca 2018 roku dla rodzin spoza Rzeszowa (w przypadku wolnych miejsc). Zapisywać się można tylko osobiście w wybranej filii Rzeszowskiego Domu Kultury z jednoczesnym uiszczeniem opłaty za uczestnictwo w letnim wypoczynku oraz przekazaniu dokładnie wypełnionych kart zgłoszenia.

Podczas letniego wypoczynku w Rzeszowskim Domu Kultury instruktorzy prowadzić będą zajęcia o charakterze rozrywkowo-rekreacyjnym oraz edukacyjnym tj. zajęcia manualne, muzyczne, taneczne, teatralne, ruchowe, a także gry, quizy i zabawy. W każdym tygodniu przewidziane są także atrakcyjne wyjścia oraz wycieczki, jak również ciekawe warsztaty. Szczegółowe programy oraz Regulamin letniego wypoczynku są dostępne do pobrania na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

Listy zostaną zamknięte 10 dni przed rozpoczęciem turnusu. Ilość miejsc jest ograniczona, a maksymalna liczba dzieci w grupie to 30 osób.

Agnieszka Radochońska-Kloc