12 października 2018

Celem Kongresu jest edukacja Kobiet w zakresie świadomej pielęgnacji własnego ciała, jako istotnego elementu w dążeniu do pełnej realizacji stawianych przez siebie priorytetów.

Organizatorzy Kongresu pragną, aby spotkanie Kobiet stało się dla Nich inspiracją do wymiany doświadczeń i nawiązania szerokich kontaktów w dziedzinach: chirurgii plastycznej,medycyny estetycznej, kosmetologii, wizażu.

Naszym zamiarem jest, aby projekt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń dedykowanych Kobietom w Rzeszowie” – mówi Edyta Dedek, dyrektor komitetu organizacyjnego KMICE, dyrektor IP CLINIQ w Rzeszowie. „Adresatem eventu są Panie, które odczuwają potrzebę minimalnej korekty własnego ciała lub jego dogłębnej metamorfozy ” – dodaje Karina GuzekBuk, dyrektor operacyjna projektu.

Zainteresowane tą tematyką osoby będą miały możliwość odbycia bezpłatnychkonsultacji ze specjalistami, zapisania się na zabiegi ze specjalną zniżką, zbadania stanu swojej skóry, rywalizacji w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. „Ponadto w trakcie wydarzenia każda z Pań wykona bezpłatnie, w ramach posiadanego biletu, analizę składu ciała – dzięki czemu pozna ilość tłuszczu, wody i mięśni w organizmie oraz swój wiek metaboliczny” – przekonuje Mateusz Rutkowski, dyrektor operacyjny projektu. Obecny podczas wydarzenia trycholog bezpłatnie skonsultuje Panie w zakresie struktury włosa – podając informację o przesuszeniu, powodach wypadania czy rozdwojenia. Dzięki indywidualnym poradom artystów make up-u, nasze uczestniczki dowiedzą się co poprawić w codziennym wizerunku. Eksperci brafittingu pomogą dobrać odpowiednią bieliznę do nawet najtrudniejszych biustów.Dużą niespodzianką jest to, że Kobiety podczas Kongresu będą mogły wykonać próbny tatuaż. Dodatkowo kosmetolodzy IP Cliniq przeprowadzą pokazowe zabiegi na endermologi LPG Alliance, Termolifting Zaffiro z 200, komputerowe badanie skóry, wyszczuplające z Aroha, udzielą pełnej informacji na temat zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych. Najważniejszym punktem w programie będą bezpłatne konsultacje przeprowadzane przez lekarzy IP CLINIQ z zakresu medycyny estycznej tj wypełniaczy, volumetri, usuwania zmarszczek,mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, laseroterapii. W programie zaplanowano warsztaty fotografowania i pozowania – pod nazwą: „Jak wykonać zdjęcie glamour”. Dodatkowym atutem tegoż Kongresu będzie możliwość przeprowadzenia rozmowy z psychologiem na tematy nurtujące współczesną Kobietę. W piątkowy wieczór, po 1-waszym dniu Kongresu, Organizatorzy zapraszają o godz. 19:30 na wyjątkową Galę w Hotelu Bristol, podczas której po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się pokaz mody kolekcji Anety Kręglickiej x L’AV.

Kolekcje zaprezentują kobiety z grupy 31+ Zespołu Tanecznego Iskierka,aby podkreślić jej unikatowy charakter dostępny dla każdej kobiety o każdym rozmiarze i kształcie. Pokaz mody poprzedzi widowiskowy, autorski pokaz bielizny, a na zakończenie tego show pojawi się uczestniczka wielkiej Metamorfozy, która przeszła operację plastyczną piersi.

Bilety i szczegółowy plan spotkania na KMICE.pl oraz na Evenea.

Agnieszka Radochońska-Kloc