16 maja 2018

Dom Diecezjalny Tabor zaprasza na Katolicki speed dating czyli Boską Randkę.

Kilkuminutowa rozmowa i być może znajdziesz miłość swojego życia. Na dodatek będzie to osoba, która wyznaje podobne wartości. Dom Diecezjalny Tabor zaprasza na Katolicki speed dating czyli Boską Randkę. To coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Na Taborze odbędzie się w czerwcu w dwóch terminach.

Randki przeznaczone są dla ludzi w wieku od 19 do 32 lat, którzy maja dość życia samotnie i szukają kogoś, kto wyznaje takie same wartości, oparte na wierze i Bogu.

Przychodzą do nas osoby które otwarcie przyznają się do swojej wiary i chcą żyć według wartości chrześcijańskich. Wiemy,ze jest zapotrzebowanie i wychodzimy naprzeciw takim sugestiom – mówi Magdalena Stępień z Domu Diecezjalnego Tabor w Rzeszowie.

W ciągu zaledwie 2-3 godzin uczestnicy mogą poznać kilkanaście nowych osób płci przeciwnej w podobnym wieku. Naprzeciw siebie siada kilkanaście pań i panów. Zaczynamy ! 😉 Po kilku minutach rozmowy na znak organizatora panowie przesiadają się do kolejnego stolika aby każdy mógł porozmawiać z każdym. Uczestnicy na bieżąco notują z kim chcieliby się spotkać ponownie – wyjaśniają Magdalena i Tomasz Stępień.

Wierzymy ze nowa oferta, z która wychodzi Dom Diecezjalny Tabor spodoba się uczestnikom i z biegiem czasu takich spotkań będzie coraz więcej

Na zakończenie takie randki uczestnicy zostaną zaproszeni do uczestnictwa we Mszy Św. o dobrego męża i dobrą żonę. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej Domu Diecezjalnego Tabor w Rzeszowie oraz na profilu fb.

Iwona Kosztyła