14 maja 2018

„Samemu” ? To hasło i temat najbliższego Wieczoru Uwielbienia w kościele Chrystusa Króla w Rzeszowie. rozpocznie msza święta o godz. 18.00.

„Samemu” ? To hasło i temat najbliższego Wieczoru Uwielbienia, podczas którego konferencja będzie poświęcona powołaniu do życia w samotności. Temat wpisuje się w hasło tegorocznych rozważań zwianych z powołaniem człowieka do świętości.

Gościem spotkania będzie Barbara Szczygieł, osoba konsekrowana, katechetka, zaangażowanej w diakonię stałą Ruchu Światło – Życie.

Temat wpisuje się w hasło tegorocznych rozważań zwianych z powołaniem człowieka do świętości – mówi ks. Łukasz Brągiel, opiekun wspólnoty rzeszowskie Wieczory Uwielbienia

Będzie okazja do spotkania z osobą, która nie żyje w zakonie, ale podjęła decyzję o życiu w samotności, co nam , ludziom świeckim wydaje się często dziwaczne – dodaje Katarzyna Kotlińska ze Wspólnoty Rzeszowskie Wieczory Uwielbienia

Majowy Wieczór Uwielbienia  15 maja w kościele Chrystusa króla w Rzeszowie rozpocznie msza święta o godz. 18.00. Po niej konferencja i Uwiebienie.

Iwona Kosztyła