26 czerwca 2018

Hasło tegorocznego spotkania to „Ducha masz? Chcesz?”. Miasteczko Modlitewne 2018 odbędzie się w terminie 27 lipca – 2 sierpnia 2018 r.

Ruszyły zapisy na jedną z największych modlitewnych inicjatyw KSM – Miasteczko Modlitewne.  Jak co roku młodzież z różnych zakątków Polski spotka się u bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie/k. Tarnowa, aby przez 7 dni wspólnie modlić się, integrować i poznawać patronkę polskiej młodzieży.

Hasło tegorocznego spotkania to „Ducha masz? Chcesz?”. Jest to zaproszenie by na nowo podjąć wyzwanie wejścia w głąb swojego serca i wkroczenia na drogę wytrwałej wiary. Pomoże w tym nie kto inny jak Duch Święty, któremu tegoroczne MM będzie poświęcone.

Miasteczko Modlitewne jest wyjątkową okazją do poznania i na nowo odkrycia postaci Błogosławionej Karoliny. Przyjeżdża do nas młodzież, która chce coś odmienić w swoim życiu. Młodzi ludzie znajdują tutaj, spokój, wyciszenie, żyją w klimacie modlitewnym, czerpią radość z Ewangelii głoszonej, podczas każdego dnia trwania rekolekcji, zapominają o codziennym świecie. Zapraszam bardzo serdecznie, w imieniu swoim i wszystkich organizatorów na „Ducha masz? Chcesz?” do Błogosławionej Karoliny. Jeśli tylko pragniesz zmiany w Twoim życiu, to to zaproszenie kierowane jest właśnie do Ciebie. Podczas siedmi dni rekolekcji poznasz, otworzysz się i doświadczysz Ducha Świętego. Pamiętaj, że czeka na Ciebie Jezus i Błogosławiona Karolina.

Nie zmarnuj tego zaproszenia. – mówi Magdalena Nowak, Burmistrz Miasteczka Modlitewnego.

Miasteczko Modlitewne 2018 odbędzie się w terminie 27 lipca – 2 sierpnia 2018 r. Koszt tegorocznego spotkania wynosi 180 zł od osoby.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo (grupy zorganizowanie jak i pojedyncze osoby) należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej MM: www.miasteczkomodlitewne.pl

Iwona Kosztyła