2 października 2018

Wszystkie informacje o wydarzeniach religijnych można znaleźć na portalu Deomeo. pl

Ułatwia udział w wydarzeniach religijnych, porządkuje i promuje szeroką ofertę spotkań religijnych w Polsce. Dzięki prostym narzędziom, można szybciej zorganizować lub odnaleźć wyjątkowe wydarzenie. Portal Deomeo, który powstał w Rzeszowie to ogólnopolska platforma, która chce połączyć ludzi wierzących i poszukujących i ułatwić im odnalezienie rekolekcji, pielgrzymek, spotkań modlitewnych, charyzmatycznych czy kongresów katolickich.

Z jedne strony organizatorzy mogą wpisać wydarzenie, które organizują, z drugiej potencjalni uczestnicy szybko odnaleźć formę spotkania, którego szukają. W prosty sposób i szybko mogą zarejestrować swój udział, uiścić opłatę czy otrzymać szczegółowe informacje.

Między innymi poprzez portal Deomeo można zgłosić swój odział w kongresie Europa Christi, który 15 i 16 października odbędzie się w centrum Arena G2 w Jasionce. W programie tego dwudniowego spotkania między innymi wielki koncert zatytułowany „Dekalog”. Zapisać się można w bardzo prosty sposób – dodaje Wiesław Gorzelnik

Wszystkie informacje o wydarzeniach religijnych można znaleźć na portalu Deomeo. pl

Iwona Kosztyła