5 czerwca 2018

Monika i Marcin Gajdowie - to rodzice, terapeuci, autorzy książek "Rodzice w akcji", "Rozwój" czy "Świątynia".

„Dynamika chrześcijańskiego rozwoju duchowego” , „Rodzice w akcji – konferencja dla rodziców” oraz „Twoje wewnętrzne dziecko”. To cykl niezależnych spotkań z Moniką i Marcinem Gajdami – rodzicami, terapeutami, autorami książek „Rodzice w akcji”, „Rozwój” czy „Świątynia”.

Spotkanie będzie okazją do refleksji nad małżeństwem i wychowaniem dzieci, ale także do pracy nad sobą i swoją duchowością. Na spotkanie, które odbędzie się w dniach 15 – 17 czerwca zaprasza Dom Diecezjalny Tabor.

Monika i Marcin Gajdowie są małżeństwem od 1991 roku i mają czworo dzieci. Od wielu lat pracują z człowiekiem i dla człowieka prowadząc działalność terapeutyczną, konferencyjną i rekolekcyjną. Szeroko pojmowana służba ludziom na styku psychologii i duchowości to ich pasja, powołanie zawodowe i wielka przygoda życiowa – mówi Tomasz Stępień z Domu Diecezjalnego Tabor

W sobotę 16 czerwca odbędzie się konferencja „Rodzice w akcji”. Goście wytłumaczą przyczyny najczęstszych problemów z dziećmi i praktycznie radzą jak się zachować, co zrobić, jak ukierunkować swoje myślenie, co zmienić, jak przekazać dzieciom wartości oraz wiarę. Zapaszą każdego słuchacza do konkretnej „rodzicielskiej” pracy nad sobą – dodaje Anna Stefanowska, mama 4 dzieci miała okazję uczestniczyć w konferencji i warsztatach prowadzonych przez Monikę i Marcina Gajdów. To wspaniały czas i warto z niego skorzystać.

Poza spotkaniem dla rodziców odbędą się także konferencja „Dynamika chrześcijańskiego rozwoju człowieka” gdzie uczestnicy dowiedzą się na czym polega rozwój w ujęciu chrześcijańskim? Jak pracować, a jak nie pracować nad sobą? Czy nie ulegamy pokusie samozbawienia? To w piątek 15 czerwca.

W Niedzielę 17 czerwca ostatnie spotkanie, warsztaty pod hasłem „Twoje wewnętrzne dziecko”.

Szczegóły dotyczące całego spotkania i poszczególnych paneli można znaleźć na stronie internetowej Domu Diecezjalnego Tabor w Rzeszowie.

Iwona Kosztyła