14 maja 2018

Spotkanie w „W rytmie Ducha” odbędzie się w Kobylance koło Gorlic w dniach od 8 - 10 czerwca. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.dzieci.saletyni.pl bądź na profilu fb spotkania.

Będzie czas wspólnej modlitwy, konferencji ale także muzyki, tańca i radości. Owocowa sałatka, muliwitamina czy słodkie orzeźwienie.

Takimi tytułami organizatorzy zachęcają uczniów szkół podstawowych do wzięcia w VI Salentyńskim Spotkaniu Dzieci, które odbędzie się w Kobylance koło Gorlic w dniach od 8 – 10 czerwca. Towarzyszyć mu będzie hasło „W rytmie Ducha” i na tym haśle oparte będą zarówno rekolekcyjne jak i rekreacyjne punkty programu.

„Doświadczenie młodzieżowych spotkań w Dębowcu pokazało, że takich rekolekcji potrzebują także najmłodsi. I takie spotkanie od piesiu już lat odbywa się właśnie w Kobylance – mówi ks. Jan Gierlak, misjonarz saletyn, kustosz sanktuarium w Kobylance

Jednym z gośćmi spotkania będzie ks. Krzysztof Cieśla z Rzeszowa, który będzie zachęcał najmłodszych do przeżycia przygody z Bogiem. Między innymi w ciekawy sposób będzie mówił o spowiedzi i komunii świętej.

W Kobylance nie zabraknie też dobrej zabawy. Będą zabawy, tańce, śpiewy, konkursy – zapewnia ks. Jan Gierlak

Spotkanie w „W rytmie Ducha” odbędzie się w Kobylance koło Gorlic w dniach od 8 – 10 czerwca. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.dzieci.saletyni.pl bądź na profilu fb spotkania.

Iwona Kosztyła