Marta Bijan – 22-letnia wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów proponuje nam swoją debiutancką płytę „Melancholia”. Posłuchamy jej codziennie od poniedziałku do piątku po 9-tej.

Tytuł wiele mówi o nastroju, który tam panuje. „Zapoznaj się z nią w samotności – radzi Artystka – przy zgaszonym świetle, a jeśli uda Ci się przebrnąć przez nią od początku do końca, wyjdź do ludzi, obejrzyj komedię i zapomnij o niej. Aż do następnego napadu melancholii.” Jesteście gotowi? Posłuchamy jej nie w samotności, ale wspólnie, bo warto 🙂

Dla chętnych mamy kilka sztuk w prezencie, nie trzeba być w melancholijnym nastroju, aby ją dostać 🙂 Zostawcie ślad po sobie w komentarzach i koniecznie podzielcie się informacją ze znajomymi na Facebook-u.

Autorski materiał Marty Bijan to muzyka nawiązująca do artystycznego popu, utrzymana w melancholijnej stylistyce. Dźwięki pianina, mroczne syntezatory, nostalgiczne teksty i pełny emocji wokal – oto, co może Wam zaoferować. Gdyby mogła, zamieszkałaby w kinie, gdzie spędza każdą wolną chwilę. Czasem popełni jakiś wiersz czy opowiadanie. Ma trzy małe, ale nie proste marzenia – wydać w swoim życiu płytę, książkę i zrobić film.