10 listopada 2021

Podczas zawodów Grand Prix Polski 2021, które odbyły się w Częstochowie, bardzo dobrze zaprezentowali się skoczkowie do wody, reprezentujący Stal Rzeszów.

Wywalczyli oni aż 10 medali. Trzy razy na najwyższym stopniu podium stanęła Valeriia Rukh, która nie miała sobie równych na obu trampolinach i wieży. Złoto i srebro powiesili na swoich szyjach Iwo Kucaj i Isaac Malach, którzy zamienili się miejscami w konkursach na trampolinie 1 i 3 metrowej. W kategorii E1 dziewcząt najlepszą okazała się Karmen Kudyba. Brązowe medale w swoich kategoriach wywalczyli: Gabriela Stec i Maciej Borkowski.Dwa tygodnie wcześniej odbyła się I edycja Grand Prix Polski 2021 w Warszawie. Tam rzeszowscy skoczkowie do wody wywalczyli 6 medali: Valeriia Rukh – dwa złote medale, Gabriela Stec – srebro, Isaac Malach –złoto, Maciej Borkowski – srebro, Karmen Kudyba – brąz.

Źródło: Piotr Bojda – Stal Rzeszów