18 stycznia 2019

Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie uruchomiła przejazdy. W każdą środę i sobotę miesiąca o godz. 11:00, turyści będą mogli skorzystać z przejażdżki na trasie Majdan-Balnica-Majdan.

Podróż trwa 2 godziny i dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Wagony są otwarte. Jest też wagon zamknięty dla tych, którzy chcą się asekurować przed złą pogodą. Natomiast w wagonach otwartych jest tak jak na kuligu, jedziemy sobie radośnie. Aura zimowa nam w tym roku dopisała, jest bajkowo i pięknie. – zachęca Mariusz Wermiński Prezes Zarządu Fundacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.

Bilet normalny kosztuje 30 zł, a ulgowy 25 zł. Z kolejki korzystają dorośli bo przywołuje ona sentyment z dawnych czasów. Z kolejki korzystają oczywiście również dzieci, bo ogólnie kolejka kojarzy się bardzo dobrze. Jest to atrakcja z której mogą korzystać praktycznie wszyscy. – dodaje Mariusz Wermiński.

Ostatni kurs odbędzie się 23 lutego. Grupy zorganizowane, mogą korzystać z kolejki w terminach poza regularnym rozkładem jazdy, po wcześniejszym kontakcie z Fundacją Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.

 

Fot. Archiwum Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.

Arleta Blok