17 września 2021

W Głogowie Młp. trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim na rok 2022. Do tej pory, swój głos oddało już ponad 350 mieszkańców gminy Głogów Małopolski.

To właśnie dzięki inicjatywie, jaką jest Budżet Obywatelski, mieszkańcy mogą decydować o tym, które spośród zgłoszonych przez nich projektów zostaną zrealizowane. A wśród nich jest m.in. remont ulicy Rzeszowskiej na osiedlu Centrum w Głogowie Małopolskim, wykonanie chodnika na osiedlu Niwa., budowa oświetlenia ulicznego wzdłuż drogi dojazdowej i wzdłuż cmentarza parafialnego na osiedlu Rogoźnica.

Głosować mogą mieszkańcy Głogowa Małopolskiego – wszystkich osiedli. Każdy z mieszkańców może oddać swój głos na jeden projekt. Głosować można w formie elektronicznej lub tradycyjnej – papierowej w punkcie obsługi mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Głogowie Młp

Do wykorzystania jest 650 tys zł, z tym że kwota ta została podzielona na poszczególne osiedla: osiedle Centrum – 150 tysięcy złotych, osiedle Niwa – 100 tysięcy złotych, Zabajka – 100 tysięcy złotych, Wola Cicha – 100 tysięcy złotych, Rogoźnica – 100 tysięcy złotych, Styków – 100 tysięcy złotych.

Głosowanie potrwa do 27 września.

Lista projektów – zobacz tutaj

Małgorzata Oczoś-Błądzińska