22 marca 2019

Ponad 200 wystawców zaprezentuje swoje oferty Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targach Nieruchomości, które o godz. 10 rozpoczną się w rzeszowskiej hali Podpromie.

Swoje stoiska wystawią producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród – powiedział w Radiu Via Robert Bielówka, dyrektor targów.

Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z porad w Strefie Porad Architekta. Doświadczeni architekci, specjaliści od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji, ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych, będą udzielać porad bezpłatnie. Tegorocznym targom towarzyszyć będzie Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY, który odbędzie się w pierwszy dzień targowy.

Targi potrwają do niedzieli.

Małgorzata Oczoś-Błądzińska