30 listopada 2021

Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem FORMULARZA, który można znaleźć na stronie internetowej WSIZ

W dniach 3-4 grudnia w Rzeszowie odbędzie się „Hackathon WSIiZ”. Szansę na podbicie świata IT w 24 godziny będą mieli wszyscy rzeszowscy studenci. Zadaniem uczestników będzie zrealizowanie projektu w jednej z trzech kategorii: Game Dev (stworzenie gry komputerowej), Line of Business (stworzenie aplikacji mającej potencjał biznesowy) lub Internet of Things (przygotowanie rozwiązana wykorzystującego technologie Internetu Rzeczy). W trakcie zmagań uczestnicy będą wspierani przez mentorów z wiodących firm technologicznych. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

 

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto posiada umiejętności przydatne przy tworzeniu projektu IT. Pracować można indywidualnie lub w zespole maksymalnie 7-mio osobowym. Uczestnicy mogą stworzyć zespół wcześniej, lub przyjść na imprezę i poszukać partnerów pośród innych osób, które chciałyby wspólnie pracować nad pomysłem – mówi dr Marek Jaszuk organizator Hackathon WSIiZ

Prace studentów będą oceniane przez Jury składające się ze specjalistów branżowych – dodaje dr Jaszuk.

Hackathon WSIiZ rozpocznie się w IQ Club przy ul. Sucharskiego 2 w piątek (03.12.) o godz. 15:00 i potrwa do godziny 15:00 w sobotę (04.12.).

Iwona Kosztyła