23 lutego 2021

Termin nadsyłania prac mija 31.03.2021 roku. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie KRUS.

Po raz 11. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów  wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych w następujących kategoriach wiekowych:- I grupa –klasy 0-III szkoły podstawowej,- II grupa –klasy IV-VIII szkoły podstawowej.

 

Hasło jedenastej edycji konkursu „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy” nawiązuje do 30-letniej działalności prewencyjnej KRUS i związane jest z jubileuszem, który Kasa obchodzi w tym roku – mówi Agata Borcz z  oddziału regionalnego KRUS w Rzeszowie

Termin nadsyłania prac mija 31.03.2021 roku. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie  KRUS .

 

Iwona Kosztyła