25 marca 2021

W czwartek odbyły się kolejne konferencje prasowe kandydatów w wyborach na urząd Prezydenta Rzeszowa.

Konrad Fijołek – kandydat w wyborach na urząd prezydenta Rzeszowa, zaprasza mieszkańców do swojego sztabu wyborczego. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, który jest wspólnym kandydatem partii opozycyjnych, chce by to Rzeszowianie pomogli w tworzeniu jego programu. Bo jak mówi program powinien być stworzony przez Rzeszowian, i dla Rzeszowian

Sztab wyborczy Konrada Fijolka rozpoczął dziś także zbiórkę podpisów poparcia dla swojego kandydata. Wolontariusze będą zbierać podpisy na wszystkich osiedlach w mieście

Zbiórka podpisów ma trwać dzisiaj między 14:00 a 16:00. Wydrukowaną i podpisaną kartę poparcia mieszkańcy będą mogli złożyć także w biurach Konrada Fijołka.

 

Z kolei w czwartek, Marcin Warchoł spotkał się z przedstawicielami osiedla Tysiąclecia. Kandydat popierany przez Tadeusza Ferenca zadeklarował  pomoc w realizacji postulatów mieszkańców tego osiedla.

Przewodniczący Rady Osiedla Tysiąclecia – Mieczysław Doskocz powiedział podczas spotkania, że ta część Rzeszowa dobrze się rozwija, ale ma swoje problemy, dlatego mieszkańcy liczą na pomoc Marcin Warchoła, jeżeli zdobędzie mandat i poparcie mieszkańców miasta.

Mieczysław Doskocz dodał, także, że mieszkańcy osiedla liczą na pomoc w sprawie pobliskich zakładów mięsnych, które w ich ocenie są uciążliwym sąsiedztwem. Marcin Warchoł zadeklarował, że jako Prezydent chciałby zorganizować spotkanie z przedstawicielami zakładu.

Artur Sołek