23 czerwca 2021

Wiceminister Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej Piotr Patkowski, Sekretarz Stan w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Costantino Panvini Rosati z Leonardo Aircraft Division, Vincent Grivet z Chairman at HbbTV w 23 i 24 czerwca br. (tj. dziś i jutro) jako prelegenci wystąpią podczas 8 edycja Kongresu Busienees Without Limits.

8. edycja wydarzenia to bardzo ważny moment dla G2A Arena. W czerwcu 2021 roku świętujemy piątą rocznicę funkcjonowania obiektu. Jubileusz to moment, by zatrzymać się i podsumować dotychczasowe i działania. To też doskonała okazja, by porozmawiać o przyszłości nie tylko obiektu, ale też gospodarki i biznesu w szerszym kontekście.

Kongres Business Without Limits – zasady bezpieczeństwa

Dwudniowy Kongres Business Without Limits, którego Partnerem Strategicznym jest Województwo Podkarpackie, odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Na miejscu Centrum Medyczne MEDYK – Partner wydarzenia przygotowało specjalne bramki, które dezynfekują i usuwają wirusy, co więcej na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego umieszczone są dezynfektory powietrza. W związku z panującymi obostrzeniami i limitem uczestników wydarzeń kongresowych, Kongres Business Without Limits ma formułę hybrydową. Oznacza to, że całość wydarzenia każdy zainteresowany może bezpłatnie i na żywo obejrzeć na stronie wydarzenia: http://businesswithoutlimits.pl/ . Ponadto pierwszy dzień Kongresu BWL odbędzie się stacjonarnie w G2A Arena.

G2A Arena ma 5 lat – obchody w ramach Jubileuszowej Gali

23 czerwca będziemy świętować 5 rocznicę funkcjonowania G2A Arena. Podczas oficjalnej części uroczystości nastąpi także wręczenie statuetki „Teraz Polska” firmie Euro-Eko Sp. z o.o. z Mielca oraz  uhonorowanie statuetkami Promotor Polski 2021: Władysława Ortyla, Wiesława Banacha, prof. Tadeusza Markowskiego.

W ramach Jubileuszowej Gali G2A Arena dla uczestników Gali jedną z atrakcji jest konkurs matematyczny. Uczestnicy muszą rozwiązać zadanie  matematyczne – podać kwotę, jak znajduje się w słoiku, który będzie umiejscowiony na specjalnie przygotowanym stoisku. Nagrodami w konkursie są vouchery ufundowane przez parterów konkursu.

Galę uświetnią występy artystyczne. W programie m.in. pokaz akrobatyki powietrznej w wykonaniu Mistrzyni Świata Anny Węklar oraz występ Dziewczęcej Orkiestry Szałamaistek i Mażoretek INCANTO.  Wieczór uświetni koncert zespołu Queen Symfonicznie, aranżację wykona trzydziestu muzyków z orkiestry Alla Vienna.

 

Ważne informacje:

Termin: 23-24 czerwca 2021 r.

Godziny:

  • 11:45 rozpoczęcie – pierwszy dzień Kongresu BWL
  • 20:00 – Jubileuszowa Gala z okazji 5 lat G2A Arena
  • 12:40 rozpoczęcie – drugi dzień Kongresu BWL

Miejsce: G2A Arena, Jasionka k. Rzeszowa oraz Internet

Szczegóły na: http://businesswithoutlimits.pl/

Program: http://businesswithoutlimits.pl/program/

Transmisja na żywo: http://businesswithoutlimits.pl/program/

materiały prasowe