11 maja 2021

Licytacja rozpocznie się 17 maja i będzie trwać przez miesiąc.

 Charytatywny projekt  dla małej Milenki  odbywa się pod hasłem „A[u]kcja Trzy Serca”.  Organizowany jest  przez studentów – członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief”, a polega  on na internetowej licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby rozpoznawalne w świecie muzyki, filmu, sportu, polityki, czy biznesu. Następnie pieniądze uzyskane z aukcji są w całości przeznaczane na wsparcie chorego dziecka.

W tym roku, podczas szóstej już edycji, jest nim Milena Zima, która zmaga się z takimi chorobami jak wodogłowie, Zespół Westa, schizencefalia, niedowład czterokończynowy oraz hipoplazja nerwów wzrokowych. Milenka wymaga codziennych rehabilitacji w specjalnym ośrodku, dodatkowo niezbędne są specjalny wózek, ortezy i pionizator, dzięki którym może ona utrzymać prawidłową postawę ciała.

Do pozytywnego przebiegu akcji potrzebne są trzy serca. Pierwsze z nich należy do osoby, która przekazała przedmiot. Drugie serce posiada osoba licytująca przedmiot, natomiast trzecie to organizatorzy przedsięwzięcia, czyli członkowie Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief” Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas szóstej edycji na licytacji będzie można  znaleźć cenne przedmioty od znanych osób ze świata muzycznego, politycznego czy medialnego. Wśród osób i organizacji, które wsparły naszą inicjatywę znajdują się Ewa Chodakowska, zespoły KOMBI oraz Pectus, Maciej Maleńczuk, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Mateusz Morawiecki, Władysław Kosiniak-Kamysz, Górnik Zabrze.

 Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych  pod hasłem ” [u]kcji Trzy Serca” 

 

Iwona Kosztyła