2 kwietnia 2024

fot. pixabay.com

Osiem osób zostało rannych w ośmiu wypadkach, do których doszło od piątku do poniedziałku na podkarpackich drogach. Policjanci zakończyli działania prowadzone w czasie Świąt Wielkanocnych. W zdarzeniu poza drogą publiczną zginął kierujący quadem. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali 30 nietrzeźwych kierowców.

W trakcie działań, ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas Świąt Wielkanocnych, policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości. Nad bezpieczeństwem podróżujących na terenie całego województwa czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli.

Podczas prowadzonych działań na podkarpackich drogach doszło do 8 wypadków, w których rannych zostało 8 osób. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek na drodze gruntowej, w rejonie ul. Spółdzielczej w Rzeszowie. Kierujący quadem, wyjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, wywrócił pojazd. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.

Źródło: KWP w Rzeszowie

Skip to content