4 grudnia 2018

????????????????????????????????????

Rekolekcje odbędą się w dniach 7- 9. 12 .2018 r. w Niechobrzu.

Podczas ich trwania uczestnicy wspólnie się modlą, przeżywają Eucharystię prosząc o trzeźwość dla siebie, bliskich, korzystają ze wsparcia terapeutycznego i rozmów z osobami przeżywającymi podobne problemy. W ośrodku rekolekcyjnym w Niechobrzu odbędą się Rekolekcje  Trzeźwościowe Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, także dla osób uzależnionych i współuzależnionych czyli członków rodzin.

Na spotkanie przyjeżdżają osoby, które długo walczą z nałogiem, ale także te które być może dopiero zaczynają dostrzegać problem. Wszyscy otrzymują wsparcie, takie jakiego potrzebują na tym etapie życia i swojego leczenia. Każdy może się tam odnaleźć – zapewnia ks. Grzegorz Kot, Duszpasterz Trzeźwości Diecezji Rzeszowskiej, który poprowadzi rekolekcje.

Osoby, które doświadczyły tego co dają takie rekolekcje, często na nie wracają. To między innymi osoby współuzależnione, które także potrzebują wsparcia i modlitwy. 

Rekolekcje odbędą się w dniach 7- 9. 12 .2018r. w domu rekolekcyjnym przy Sanktuarium w Niechobrzu. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Natrzezwo.pl

Iwona Kosztyła