2 lutego 2022

fot. Grzegorz Bukała/ Urząd Miasta Rzeszowa

Uczestnicy loterii odebrali nagrody.

Samochód, laptop, hulajnoga elektryczna i smartwatch – to nagrody jakie we wtorek odebrali na rzeszowskim rynku uczestnicy loterii „Rzeszów to My”.

Loteria meldunkowa skierowana była do nowych mieszkańców miasta. Jej zadaniem było zachęcenie rzeszowian, którzy nie są jeszcze zameldowani w Stolicy Podkarpacia do wypełnienia tych formalności.

Opłaca się w Rzeszowie zameldować się. Nie tylko dlatego, że można wygrać te wspaniałe nagrody, ale też dlatego, że z tym wiąże się wiele korzyści. Dzięki temu, że mieszkańcy meldują się w miejscu, gdzie mieszkają, my otrzymujemy udział w podatkach i możemy sfinansować nie tyko takie nagrody, ale przede wszystkim drogi, szkoły, przedszkola, to wszystko co służy nam, aby jakość życia w naszym mieście się podwyższała. Dzięki temu wszyscy jesteśmy bogatsi, bo możemy te podatki w miasto inwestować. Rzeszów jest miastem otwartym, rozwojowym, są tu duże możliwości znalezienia pracy. Jeśli chcemy, aby oferował jeszcze lepsze usługi sportowe, kulturalne, to właśnie rozliczajmy się tutaj, bo w tym celu potrzebujemy tych podatków. Aby to podkreślić, organizujemy loterie. Zachęcamy w ten sposób do meldowania w mieście – mówił podczas rozdania nagród Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

W całej loterii do wygrania: 4 laptopy, 4 hulajnogi elektryczne, 4 smartwatche, natomiast nagrodę główną stanowił samochód osobowy Hyundai i20. Wartość całej puli nagród w loterii wyniosła ponad 105 tysięcy złotych. We wtorek wręczono nagrodę główną, oraz ostatnie nagrody rzeczowe, rozlosowane 19 stycznia, w czwartym losowaniu dodatkowym. Otrzymali je:

nagrodę I stopnia (laptop) – Paweł Piędel

nagrodę II stopnia (hulajnoga) – Kostiantyn Kolomak

nagrodę III stopnia (smartwatch) – Katarzyna Surowiec

 

Samochód wylosowała pani Agnieszka Prucyk, która do Rzeszowa przeprowadziła się z Pruchnika.

 

Artur Sołek, mat. pras.