25 stycznia 2021

Dla seniorów od poniedziałku, 18 stycznia, czynna jest codziennie, w godzinach 7.30 – 19.30 Infolinia wsparcia. Pod numerem 800 100 115, seniorzy mogą poprosić o pomoc w procesie rejestracji a później w dowozie na miejsce szczepień.

Żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej pomogą kombatantom w procedurze szczepień – od rejestracji do szczepionki, a także będą monitorować ich samopoczucie między szczepieniami, jak również po drugiej dawce.

Nasi terytorialsi wspierają seniorów od momentu elektronicznej lub telefonicznej rejestracji po dowóz do punktów szczepień. Do osób, które nie mogą opuścić domów, mieszkań dotrą wojskowe mobilne zespoły medyczne i dokonają szczepienia na miejscu. Żołnierze będą też monitorować ich samopoczucie po zaszczepieniu – mówi kpt. Witold Sura, rzecznik prasowy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Dla seniorów od poniedziałku, 18 stycznia, czynna jest codziennie, w godzinach 7.30 – 19.30 Infolinia wsparcia.  Pod numerem 800 100 115, seniorzy mogą poprosić o pomoc w procesie rejestracji a później w dowozie na miejsce szczepień.

 

 

 

Iwona Kosztyła