10 czerwca 2022

Osoby zainteresowane szkoleniem w terminie wakacyjnym oraz służbą w 3 Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej muszą zgłosić się do odpowiedniego Wojskowego Centrum Rekrutacji i złożyć wniosek o powołanie.

W 3 Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej rusza kolejne szkolenie w ramach projektu „Wakacje z WOT”. Wakacyjna propozycja szkolenia podstawowego skierowana jest przede wszystkim do pełnoletnich uczniów oraz nauczycieli, którzy chcieliby przerwę w nauce wykorzystać na udział w szkoleniu wojskowym.

 

Istotą tzw. „terytorialnej służby wojskowej”, jest jak najlepsze zbalansowanie służby z życiem osobistym i zawodowym i my w tym pomagamy. Stad projekt „Wakacje z WOT – mówi st szer. Magdalena Mac, rzecznik prasowy 3 Podkarpackiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej

Osoby zainteresowane szkoleniem w terminie wakacyjnym oraz służbą w 3 Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej muszą zgłosić się do odpowiedniego Wojskowego Centrum Rekrutacji i złożyć wniosek o powołanie. Można również skorzystać z platformy elektronicznej e-PUAP jak również skontaktować się z mobilnym rekruterem 3. PBOT.

 

Iwona Kosztyła