25 września 2020

Pierwsze warsztaty dla pacjentów onkologicznych odbędą się już 28.09.2020 o godz. 17:30.

„Wszystko o leczeniu i zdrowieniu” to nowy cykl warsztatów edukacyjnych skierowanych do pacjentów onkologicznych. Spotkania są bezpłatne i odbywają się on-line, aby każda zainteresowana osoba mogła w nich wziąć udział, bez względu na miejsce zamieszkania. 

Warsztaty będą odbywać się raz w miesiącu. Składają się z dwóch części: edukacyjnej oraz praktycznej. W części edukacyjnej w każdym miesiącu udział weźmie inny ekspert z zakresu leczenia onkologicznego – onkolog, chirurg onkolog, psychoonkolog czy rehabilitant. W pierwszym spotkaniu swój udział potwierdził dr n. med. Łukasz Grzęda, onkolog kliniczny. Ekspertowi będzie można zadawać pytania przed lub w trakcie trwania warsztatów. Część praktyczna opiera się na prostych ćwiczeniach oddechowych i relaksacyjnych, które pomagają walczyć ze stresem i emocjami.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Aby do nich dołączyć należy jedynie zgłosić swój udział na adres  biuro@ruchspoleczny.org.pl lub pod numer telefonu: 601 755 301 (numer czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-14:00).Dzięki temu możliwie będzie przekazanie wszystkich informacji organizacyjnych.

Można się również zapisać na warsztaty bezpośrednio, poprzez następujący adres:  https://webinar.getresponse.com/GCCSG/wszystko-o-leczenieu-i-zdrowieniu-spotkanie-pierwsze .

Iwona Kosztyła