28 października 2021

https://png.pl

Po raz dwudziesty rozstrzygnięto konkurs „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Wręczono również certyfikaty "Smaczne, bo Podkarpackie". Nagrody wręczono podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego.

Nagrody wręczono podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego, który odbywał się w G2A Arena w Jasionce.

Celem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Tegoroczni Laueraci:

  1. W kategorii firm mikro (do 9 zatrudnionych):Zakład Metalowy mgr inż. Adam Krępa, Padew Narodowa
  2. W kategorii firm małych (10-49 zatrudnionych):Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Rzeszów
  3. W kategorii firm średnich (50-249 osób zatrudnionych):ML SYSTEM S.A., Zaczernie
  4. W kategorii firm dużych ( od 250 osób zatrudnionych): VOSTER sp. z o.o. sp. k., Zarzecze k/Niska
  5. W kategorii „Firma Pięciolecia”: SPIROFLEX Sp. z o.o., Mielec
  6. W kategorii „Firma Dziesięciolecia”: Fabryka Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A., Brzeźnica
  7. W kategorii „Innowacje”: B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa, Przeworsk
  8. W kategorii Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych:

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej-Krośnieński Holding     Komunalny Sp. z o. o., Krosno

  1. W kategorii „Firma zagraniczna w Polsce”:  KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o. o., Mielec
  2. Statuetka w kategorii „Eksporter”:

      Fibrain Sp. z o.o., Rogoźnica

  1. W kategorii „CSR”:Olimp Laboratories Sp. z o.o., Pustynia
  2. W kategorii „Firma Handlowa”:

       ZIOŁOMED Agnieszka Trojnar, Rzeszów

  1. W kategorii „Firma bliska środowisku”:

      RYMATEX Sp. z o.o., Rymanów

  1. W kategorii „Firma rodzinna”:

       Dobrowolscy Sp. z o.o., Wadowice Górne

  1. W kategorii „Turystyka, Hotelarstwo, Gastronomia”:

       POŁONINY-KURORT  Sp. z o.o., Lutowiska

  1. W kategorii „Bezpieczne miejsce pracy”:  ECO-LINE Piotr Potocki, Krosno
  2. W kategorii „Opieka Zdrowotna”: Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA Tomasz Łoziński Sp. k., Rzeszów
  3. Nagroda specjalna „Najlepsze miejsce pracy” :

      BorgWarner Poland Sp. z o.o., Jasionka

  1. Nagroda specjalna „Za wsparcie placówek służby zdrowia w okresie pandemii”:

      Zakłady Magnezytowe “ROPCZYCE” S.A., Ropczyce

  1. W kategorii „Manager”:

      Pan Dawid Cycoń – Prezes Zarządu ML System S.A., Zaczernie

 

NAJLEPSZE PRODUKTY

1.System sterowania oświetleniem przemysłowym SOLLS ACTIVE SKY

    MIX Filters Sp. z o.o., Sędziszów Małopolski

  1. Filtr patronowy o zwiększonej uniwersalności jego stosowania w procesie oczyszczania powietrza

    IN4Poland Sp. z o.o., Rzeszów

  1. 3AKROstone

   AKROPOL s.c., Rzeszów

  1. 4. Konstrukcje stalowe

    CHROMOSTAL Daniel Czupik, Tryńcza        

  1. Piasek 0/2, żwir 2/16

    KRUSZ-MAT Sp. z o .o., Gniewczyna Tryniecka        

  1. System WIVA

   VAN BERDE ZUBIEL, POGODA Sp.k., Tuszów Narodowy         

  1. Rozłącznik napowietrzny typu RUN III Sp M 24/4 PS

    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Besko-Met Sp. z o.o., Besko     

  1. Drabinka gimnastyczna STANDARD

    Zakład Stolarski DREMAR Marcin Socha, Gniewczyna Łańcucka           

  1. Śmietana naturalna 18% BRACKIE SMAKI 330 g

    Bestmilk Sp. z o.o., Rzeszów      

  1. Taśmy Pakowe Molta

     OPAK – SYSTEM Kamil Kobylański, Świlcza          

  1. Łóżko Havana

     BEPEMA Sp. z o.o., Cieszanów           

  1. 12Łóżko sypialniane Oreana

      BEPEMA Sp. z o.o., Cieszanów          

  1. JPK Insight

GWW Ladziński, Cmoch i Partnerzy Doradcy Podatkowi i Radcowie Prawni Sp.p.,   Rzeszów    

  1. Autobus klasy mini z napędem elektrycznym

      AUTOMET GROUP Spółka Jawna, Sanok 

  1. SOPLE CHOINKOWE

     Cukiernicza Spółdzielnia “ROKSANA”, Strzyżów  

  1. Front meblowy

      FRONTRES J. Białek i K. Stępień Sp. z o.o. Sp. kom., Rzeszów   

  1. COVID DETECTOR

      ML SYSTEM S.A., Zaczernie 

  1. Pierogi Kakaowo-serowo-waniliowe 400 g

      P.H.U. “MATEO” Stanisław Cabaj, Dębica 

  1. MATERIAŁ SOFT MARINE

      Sanwil Polska Sp. z o.o., Przemyśl      

  1. Zewnętrzny filtr rekuperacji PROTECT BOX

     SPIROFLEX Sp. z o.o., Mielec

  1. DOMEK PLUS

     STOLARSTWO Tomasz Wróbel, Ulanów    

  1. Drzwi Loft

VOSTER Sp. z o.o. Sp. k., Zarzecze   

 

NAJLEPSZE USŁUGI:

  1. Uniwersalny system zamówień on-line B2B wraz z informacją o trendach i listach zakupowych

    1InnoSystems Sp. z o.o., Rzeszów         

  1. Raport sukcesyjny

    AXELO Sukcesje Sp. z o.o., Rzeszów  

  1. Aplikacja VR

    CinematicVR Sp. z o.o., Rzeszów

  1. Usługa przejęcia obowiązku opłaty produktowej i kampanii edukacyjnej

    Eko-Świat Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Brzezówka        

  1. Specjalistyczna pielęgnacja stóp

    IvOna Centrum Podologiczno-Kosmetyczne Iwona Bryk, Rzeszów

  1. Usługa pośrednictwa w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych i samorządowych

    Maciej Witkowski Consulting STBU, Krasne 

  1. Usługa kompleksowego doradztwa i opieki serwisowej w zakresie systemów druku

    MAXCOPIERS Piotr Urban, Trzęsówka       

  1. Icoone® Laser 2

    Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska, Rzeszów

  1. Mobilne Usługi napraw sprzętu ogrodniczego na obszarze Natura 2000

    SANTECH DŁUGOSZ I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA, Zagórz

  1. Projektowanie obiektów budowlanych

     URBAN PROJECT Sp. z o.o., Rzeszów         

  1. Wdrożenie modelu w realizacjach zamówień Premium Q

      ZAKO Marek Zajchowski, Zaczernie

  1. Doradztwo rachunkowe dla biznesu

      Biuro Rachunkowe Prestige Office  Sp. z o.o., Rzeszów      

  1. Kompleksowe wykonywanie budynków

     Firma Budowlana ŁYKObud Józef Łyko, Łętownai           

  1. Bezpieczna sukcesja – dla firmy i rodziny

      Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Sp. p., Rzeszów

  1. Zabezpieczenie danych cyfrowych przed kradzieżą i utratą wskutek działania wirusów

      PROFERIS Sp. z o.o., Rzeszów          

  1. Doradztwo technologiczne w zakresie hydroizolacji

      SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o., Rzeszów         

  1. Międzynarodowy Transport Leków

      BAMA LOGISTICS Sp. z o.o., Kozłów        

  1. Usługa generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych

      BUD-PIS SP. Z O. O. SP. K., Mielec  

  1. Dostawa ciepłej wody z ciepła systemowego do budynków mieszkalnych

     ECO TARNOBRZEG Spółka  z o.o., Tarnobrzeg    

  1. Usługa krajowego i międzynarodowego ekspresowego transportu drogowego towarów krytycznie pilnych

      EXTREGO S.A., Świlcza        

 

  1. 21GUARD PRO – system do zarządzania gospodarką narzędziową z urządzeniem wydającym

      P.P.U.H. BRYK WITOLD BRYK, Jasionka           

  1. Usługi budowlane na terenie kraju

      BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o., Rzeszów 

  1. Logistyka wewnątrzmagazynowa/logistyka produkcji/intralogistyka

     SURET Sp. z o.o., Dębica         

  1. Relokacje i instalacje przemysłowe

      SURET Sp. z o.o., Dębica        

 

Nagrodzono również najlepszych producentów żywności, wręczając certyfikaty „Smaczne, bo Podkarpackie”:

  1. Chleb pszenny kukurydziany

Piekarnia-Cukiernia „Szelców” Lesko

            Spółka Jawna Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc, Lesko

  1. Serek śniadaniowy naturalny

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej, Jasienica Rosielna

  1. Twaróg wiejski półtłusty z Jasienicy Rosielnej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej, Jasienica Rosielna

  1. Ekologiczne twarożki kozie – grupa produktów: Twarożek kozi naturalny, Twarożek kozi smakowy, Twarożek kozi z papryką chili

Waldemar Maziejuk Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne ,,Figa’’ s.c. Waldemar i Tomasz Maziejuk, Mszana

  1. Galaretki mięsne – grupa produktówGalaretka drobiowa z indyka, Galaretka drobiowa z kurczaka, Galaretka wieprzowa golonka

PPHU „KOS” K. Mazur, W. Zych Sp. J., Dębica

  1. Szynka bez konserwantów, Polędwica bez konserwantów

Dobrowolscy Sp. z o.o., Wadowice Górne

  1. Polędwica gospodarza, Szynka gospodarza, Polędwiczka gospodarza

     Zakład Mięsny Smak-Górno Sp. z o.o., Górno

  1. Szyneczka mini

Masarnia KUREK Justyna Kurek, Dulcza Wielka

  1. Kiełbasa ze wsi

Wyroby Wędliniarskie Miejsce Piastowe sp. z o.o., Miejsce Piastowe

  1. Salceson wyborowy

Wyroby Wędliniarskie Miejsce Piastowe sp. z o.o., Miejsce Piastowe

  1. Salceson wieprzowy

Wyrób wędlin Bogusław Szymański, Nowe Sioło

  1. Pasty – grupa produktów

MIĘSPEK Bracia Kozubal sp. j, Mrowla

  1. Barszcz Brzeźnicki biały, Żurek Brzeźnicki biały

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “Cimesmak” Legutko Artur, Brzeźnica

  1. Kartacze z mięsem

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „MATEO” Stanisław Cabaj, Dębica

  1. Pierogi z kapustą słodką i serem

Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe Piotr Kusz, Chmielnik

  1. Gołąbki z mięsem i pieczarką

Firma Cateringowa Sowrad Konrad Sowa, Zaczernie

  1. Warzywa na patelnię – grupa produktów

Hortino Zakład Przetwórstwa Owocowo- Warzywnego Leżajsk Sp. z o.o., Leżajsk

  1. Kapuśniaki Ani

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, Sieniawa

  1. Knysze podkarpackie

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Głogowie Małopolskim, Głogów Małopolski

  1. Ptysie z kremem śmietankowym

Cukiernia Pokusa Sp. z o.o., sp. k., Mielec

  1. Rożek francuski z nadzieniem serowym

Piekarnia-Cukiernia „Szelców” Lesko

      Spółka Jawna Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc, Lesko

  1. Owoce i orzechy w czekoladzie- grupa produktów
  2. Pelczar Chocolatier Anna Pelczar, Korczyna
  3. Biszkopty

Fabryka Ciast i Cukrów Dr Stanisława Gurgula Sp. z o.o., Jarosław

  1. Podpłomyki milenijne

Piekarnia ROZTOCZYŃSKI Spółka z o.o., Dębica

  1. Napoje na bazie yerba mate- grupa produktów:

Owocowe smaki sp. z o.o., Nowa Sarzyna

  1. Wódka karpacka, Przepalanka retortowa

Manufaktura Nalewek sp. z o.o., Krosno

 

Wyróżnienia:

Serek śniadaniowy naturalny

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej

Twaróg wiejski półtłusty z Jasienicy Rosielnej

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej

 

Szyneczka mini

“Masarnia Kurek” Justyna Kurek, Dulcza Wielka

 

Barszcz brzeźnicki biały i Żurek brzeźnicki biały

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe CIMESMAK” Legutko Artur, Brzeźnica

 

Ptysie z kremem śmietankowym

Cukiernia Pokusa Sp. z o.o. Sp. k., Mielec

 

Owoce i orzechy w czekoladzie – grupa produktów

  1. Pelczar Chocolatier Anna Pelczar, Korczyna

 

Nagrody specjalne: W uznaniu zasług dla rozwoju podkarpackiej branży spożywczej:

Mieczysław Miazga – założyciel i wieloletni prezes Zakładu Mięsnego Smak Górno Sp. z o.o.

Artur Zamorski – wieloletni pracownik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie