22 sierpnia 2021

5 meczów i komplet 15 punktów. To bilans Stali Rzeszów w rozgrywkach eWinner II ligi sezonu 2021/2022. W zakończonym spotkaniu, podopieczni Daniela Myśliwca, pokonali Wigry Suwałki 2:1

Mecz rozgrywano w Rzeszowie. Bramki dla Stali zdobyli Prokić (39 minuta) oraz Sławek (82 minuta). Jedyne trafienie dla Wigier zaliczył Adamek w 33 minucie meczu.

Stal wystąpiła w składzie: Kaczorowski – Marczuk, Góra, Oleksy, Głowacki – Danielewicz, Poczobut, Wolski (73.Olejarka) – Snopczyński (62.Michalik, 84.Maciejewski), Małecki, Prokić (73.Sławek).

Żółtą kartką w zespole gospodarzy ukarany został Danielewicz, natomiast wśród gości, żółte kartki dostali Ozga, Brito oraz Lewandowski.

Mecz sędziował Daniel Kruczyński z Żywca.

Po rozegraniu pięciu kolejek, Stal jest liderem z kompletem punktów na koncie. Bramki: 14 zdobytych, 3 stracone.

W kolejnym meczu, Stal zagra w Ostródzie z Sokołem. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 28 sierpnia, o godzinie 16.00