17 marca 2022

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na koncert Valentyny Maslovskiej z zespołem, który organizowany jest w ramach podziękowania mieszkańcom za pomoc i zaangażowanie okazane obywatelom Ukrainy w związku z ostatnimi wydarzeniami. Koncert odbędzie się w piątek 18 marca.

Od 26 lutego 2022 roku w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury prowadzona jest zbiórka darów dla ogarniętej wojną Ukrainy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu rzeszowian, niezbędna pomoc niesiona jest do najbardziej potrzebujących osób, w tym uchodźców którzy schronienie znaleźli w Rzeszowie. Rzeszowski Dom Kultury dziękuje wszystkim mieszkańcom za czynny udział w akcji i zachęca do dalszego włączania się w zbiórki darów.

W ramach podziękowania Rzeszowski Dom Kultury organizuje bezpłatny koncert Valentyny Maslovskiej z zespołem. Podczas wydarzenia na scenie wybrzmią autorskie utwory artystki oraz ukraińskie pieśni, które wykona z wokalistami wspierającymi: Dominiką Malec, Weroniką Kuklą oraz Dominiką Kobiałką. Artystce na scenie towarzyszyć będzie zespół muzyczny w składzie: Damian Sąsiadek (perkusja), Paweł Jarosiński (bas), Arkadiusz Rozmus (instrumenty klawiszowe), Mateusz Garbacz (gitara) oraz Nikodem Ziółkowski (piano).

Valentyna Maslovska to wokalistka, trener wokalny, autorka tekstów i kompozytorka. Występowała na scenie razem z Olgą Szomańską, Brianem Fentressem, Bovską, Natalią Kukulską i Beatą Kozidrak, a także jako liderka formacji VM Band oraz projektu autorskiego V A L E N T I N A. Jest laureatką konkursów i festiwali, takich jak DINO TOP i Cała Jaskrawość. Była również uczestniczką programu „Szansa na Sukces”. Ma na swoim koncie wiele nagranych singli, a aktualnie jest w trakcie wydania swojej pierwszej solowej płyty.

Koncert Valentyny Maslovskiej z zespołem odbędzie się w piątek 18 marca o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury w filii RDK na osiedlu Przybyszówka, przy ul. Dębickiej. Udział w koncercie jest bezpłatny, jednak wymaga dokonania wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 505 056 993 (od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-17:00). Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Małgorzata Oczoś-Błądzińska