11 września 2020

Rejestracja na koncert Jednego Serca Jednego Ducha wciąż trwa. Po raz pierwszy od 17 lat, ze względu na sytuację epidemiczną, koncert jest biletowany.

Bilety są darmowe, ale są wymagane, by móc wejść na teren Parku Sybiraków w Rzeszowie, gdzie odbędzie się koncert. Maksymalnie na terenie parku będzie mogło znajdować się 5 tys. osób. Zadbaliśmy o to, by każdy, kto weźmie udział w koncercie mógł  czuć się bezpiecznie – powiedział w Radiu Via ks. Mariusz Mik.

Jak podkreślił ks. Mariusz Mik, wyjątkowość tego koncertu polega na tym, że to publiczność aktywnie uczestnicząca w wykonywaniu pieśni i piosenek wpływa na całokształt, a zaproszeni artyści, stanowią inspirację i zachęcają poprzez śpiew do wspólnej modlitwy i uwielbienia Boga.

Pomysłodawcą koncertu Jednego Serca Jednego Ducha jest Jan Budziaszek – perkusista legendarnego zespołu Skaldowie. Kierownikiem muzycznym jest Marcin Pospieszalski. Koncert odbędzie się 20 września o godz. 18 w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Będzie tez transmitowany on-line.

Małgorzata Oczoś-Błądzińska