18 stycznia 2020

Bal odbędzie się w 25 stycznia w Rzeszowie.

Powadzisz firmę? Jesteś katoliczką? Społeczność kobiet o nazwie Boski Biznes zaprasza do Rzeszowa na Galę Boskiego Biznesu, połączoną z balem charytatywnym.

Gala jest inicjatywą Małgorzaty Dąbrowskiej, która stworzyła i prowadzi “Boski Biznes”, czyli spotkania networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet – chrześcijanek. Gala będzie połączona z Balem charytatywnym, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz budowy studni w Czadzie przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów oraz działania statutowe Fundacji Boskie Skrzydła.

Fundacja została powołana w sierpniu minionego roku przez Małgorzatę Dąbrowską w celu wspierania i “dodawania skrzydeł” osobom, które tracą siłę na swojej drodze życia, czyli drodze do doskonałości – do świętości. “Powstała z myślą o wsparciu (głównie) kobiet, ale także mężczyzn i młodzieży. Celem Fundacji jest wspieranie przez pomoc w zmianie ograniczających przekonań. Zadaniem Fundacji będzie pozyskiwanie środków na wsparcie mentalne i materialne, tym którzy zatrzymali się na swojej życiowej drodze. Fundacja chce odpowiadać na potrzebę wsparcia osób z różnych środowisk przez szkolenia, warsztaty, spotkania mastermind-owe, czy indywidualne sesje coachingowe w rozwoju.

Bal jest jednak otwarty nie tylko dla pań już uczestniczących w spotkaniach Boskiego Biznesu, ale także dla ich współmałżonków, partnerów biznesowych,  przedsiębiorców katolickich, oraz osób zainteresowanych dołączeniem do wspólnych działań. 

Szczegóły mana znaleźć na stronie https://malgorzatadabrowska.pl/boski-biznes/

Iwona Kosztyła