5 lutego 2021

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Ale czy wiemy na jakie zagrożenia jesteśmy narażeni korzystając z tej nowoczesnej formy komunikacji?

 

9 lutego 2021 r. W Dzień Bezpiecznego Internetu Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, jak co roku włącza się w propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W tym roku naszym partnerem jest firma AP-Media, dostawca usług telekomunikacyjnych w tym Internetu światłowodowego na terenie Jasła, Gorlic i okolicznych miejscowości.

 

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu zaprasza grupy zorganizowane w wieku wczesnoszkolnym do udziału w warsztatach. Na spotkaniu poznamy literaturę, dzięki której zgłębimy tajniki etykiety w sieci, poruszymy temat cyberprzemocy, bezpieczeństwa w Internecie oraz kultury wpisów na portalach społecznościowych.

 

O 17.00 zapraszamy na spotkanie online na Facebooku Zakładam, że wiesz czyli o bezpieczeństwie w Internecie, które poprowadzi Krystian Czyżewski, przedstawiciel firmy AP-Media. Czytelników zapraszamy do Biblioteki po zakładki z hasłami na temat bezpiecznego Internetu.

Szczegóły:

Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP w Jaśle

 

 

Iwona Kosztyła