26 lutego 2020

Gościem będzie Tomasz Słodki - dziennikarz, biznesmen - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Spotkanie odbędzie się 4 marca.

„Project Colombia” – to pełna ekscytujących doznań podróż do Ameryki Południowej. W trakcie prelekcji uczestnicy dowiedzą się, dlaczego redaktor Tomasz Słodki postanowił zamknąć dobrze prosperujące studio telewizyjne i wyruszył w podróż po świecie. Jego pierwszym przystankiem była Kolumbia, w której wynajął mieszkanie i zrealizował serię vlogów podróżniczych na YouTube, Facebooku i LinkedIn.

Będzie to również muzyczne wydarzenie połączone z dużą liczbą filmów oraz czytaniem książki na żywo. Dodatkowym gościem będzie latynoski tancerz – mieszkaniec Medellin, z którym widownia poćwiczy kroki salsy.

Tomasz Słodki zaśpiewa piosenki ze swojego repertuaru, przyrządzi z publicznością Guacamole – kolumbijską pastę z awokado, opowie o kulisach życia w Kolumbii i pokaże niebezpieczne sytuacje, jakie mogą spotkać osoby podróżujące przez ten kraj. Widownia dowie się jak realizować filmy smartfonem – szczególnie ten fragment polecany jest młodym ludziom, którzy żyją w social mediach i chętnie nagrywają filmy na Instagram i Facebooka.

Tomasz Słodki – dziennikarz, biznesmen – prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Pasjonat nowych technologii – wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Iwona Kosztyła