3 marca 2021

Konkurs odbędzie się za pomocą internetu.

Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 33A zaprasza Seniorów do udziału w konkursie zorganizowanym za pośrednictwem Internetu.

Włączając się w obchody Roku Prymasa Stefana Wyszyńskiego przygotowaliśmy konkurs zatytułowany „Wielki test wiedzy o kardynale Stefanie Wyszyńskim”, który odbędzie się 8 marca 2021 roku.

Konkurs skierowany jest głównie do Seniorów działających w Klubie Miłośników Kultury, Literatury i Biblioteki ale ma także formułę otwartą, mogą więc w nim wziąć udział inni pełnoletni Czytelnicy.

Każda z osób, która nadeśle na adres:  wg@wimbp.rzeszow.pl  wypełniony  formularz zgłoszenia  udziału w konkursie otrzyma w dniu 8.03.2021 r. na podany w formularzu adres poczty elektronicznej pytania testowe związane z bohaterem konkursu. Test zawiera 25 pytań i dwie wersje odpowiedzi: prawidłową i błędną. Maksymalnie można zdobyć 25 punktów. Odpowiedzi należy przesłać na w/w adres poczty elektronicznej także w dniu 8 marca 2021 r.

W konkursie przewidziano 10 nagród książkowych. Otrzymają je te osoby, które zgromadzą najwięcej punktów i równocześnie najszybciej nadeślą odpowiedzi.

 

 

Iwona Kosztyła