4 grudnia 2020

Klikając w „domki” przeniesiemy się na wirtualne stoiska wystawców. Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy trwa do 31 grudnia.

 Od 4 do 31 grudnia, na stronie www.ckip.jaroslaw.pl , można zrobić świąteczne sprawunki bez wychodzenia z domu w ramach Wirtualnego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Ten rok pokazał nam, że pod każdym względem jest inny. Wyjątkowe będzie również przygotowanie się do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Nie możemy spotkać się na tradycyjnym Bożonarodzeniowym Jarmarku, dlatego też Burmistrz Miasta Jarosławia wraz z Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu zapraszają na Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Starając się przybliżyć atmosferę zbliżających się Świąt, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu przygotowało świąteczne miasteczko, w którym trwa Bożonarodzeniowy Jarmark.

Klikając w „domki” przeniesiemy się na wirtualne stoiska wystawców, gdzie znajdziemy dekoracje, ozdoby, choinki, smakołyki czy ręcznie wykonane upominki. Na mapce nie zabraknie również jarosławskich restauratorów, których menu bogate jest w świąteczne przysmaki.

Dostępne będą także ciekawe atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, które z pewnością umilą czas.

Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy trwa od 4 do 31 grudnia na stronie internetowej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, www.ckip.jaroslaw.pl .

Śledzić nas można również na profilu społecznościom Facebook #ckipwsieci , #wirtualnyjarmarkjarosław

Iwona Kosztyła