21 maja 2021

Od 21 maja zapraszamy na filmową ucztę. W repertuarze pokażemy Oscarowe filmy, m.in.: Ojciec, Nomadland, Na rauszu, Minari oraz najnowszy film Pedro Almodóvara  „Ludzki głos”.

 

Od 21 maja kina Zorza. otwiera sale kinowe. W repertuarze mnóstwo ciekawych propozycji. To ukłon w stronę widzów, którym kino zawdzięcza przetrwanie i zakup Voucherów do kina Zorza oraz bezterminowych e-biletów.

Od 21 maja można obejrzeć m.in. Nomadland, film który zdobył w tym roku trzy Oscary w głównych kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser i aktorka pierwszoplanowa (Frances McDormand).

 

Odbędzie się się także pokaz filmu „Ojciec”. Główną rolę w tym filmie zagrał Anthony Hopkins, który również zdobył Oscara w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy. Przedpremierowo zagramy „Minari” (Oscar dla najlepszej aktorki drugoplanowej Yuh-Jung Youn), zaś w sobotę i niedzielę (22 i 23 maja) przedpremierowe pokazy filmu „Na rauszu”(Oscar za najlepszy film międzynarodowy).

 

Dla wielbicieli kina Pedro Almodóvara od 21 maja jego najnowszy film „Ludzki głos”. W roli głównej zobaczymy Tildę Swinton.

 

Iwona Kosztyła