8 września 2021

Spotkanie fanów Jezycjady Małgorzaty Musierowicz.

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 5 zaprasza na zlot fanów powieści Małgorzaty Musierowicz „Z miłości do Jeżycjady” w wersji online, który odbędzie się 10 września 2021 r. o g. 18.00.

Link do rejestracji: https://biblioteka683.clickmeeting.com/-z-milosci-do-jezycjady-zlot-fanow-powiesci-malgorzaty-musierowicz/register

W programie: rozmowa o bohaterach, ulubionych powieściach, humorze oraz wymiana refleksji. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Aleksandra Biszczad – autorka bloga „Świat Jeżycjady” i moderatorka fanpage Klubu Fanów Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz na Facebooku oraz sama Małgorzata Musierowicz. 

Jeżycjada to cykl powieści Małgorzaty Musierowicz, który urzeka zawartością kolejne pokolenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników, dwie jej wierne fanki zapraszają wszystkich miłośników Borejków, Żaków, Żeromskich… na pogawędkę przy herbatce. Chcemy by było miło i wyjątkowo, aby ten magiczny, ciepły świat stworzony piórem autorki obfitował w serdeczność wymiany myśli, zrozumienie i dużą dawkę humoru.  

Iwona Kosztyła