3 lutego 2019

SONY DSC

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów, które odbędą się w lutym w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Taneczne zabawy organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury to znakomita propozycja karnawałowa dla wszystkich aktywnych Seniorów. Wstęp na imprezy jest bezpłatny.

Popularne Potańcówki Miejskie dla Seniorów realizowane są w Rzeszowie od września 2018 roku. Od tego czasu zyskują coraz większe grono sympatyków. W ubiegłym roku mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w jesiennym cyklu oraz wyjątkowej imprezie sylwestrowej, natomiast obecnie mogą brać udział w serii noworocznych zabaw karnawałowych, które rozpoczęły się początkiem stycznia i będą kontynuowane także w lutym.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno: 9 lutego, 16 lutego oraz 23 lutego  w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00.

Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Agnieszka Radochońska-Kloc