12 lutego 2020

Do 13 lutego można nadsyłać zgłoszenia do udziału w 10. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej 'Piosenka w Meloniku”, który odbędzie się w Rzeszowie 3 – 4 kwietnia. Organizatorem konkursu jest Rzeszowski Dom Kultury.

Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł. Warunkiem zgłoszenia jest nadesłanie nagrania MP3, które oceni jury złożone z gwiazd piosenki polskiej i aktorskiej. Ten kto przejdzie eliminacje wejdzie do finału – powiedział w Radiu Via Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury, dodając, że w konkursie liczyć się będzie nie tylko talent wokalny, ale także aktorski czy musicalowy.

Finał 10. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” odbędzie się 3 kwietnia w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dzień później, czyli 4 kwietnia w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbędzie się natomiast uroczysty Koncert Galowy, podczas którego wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci oraz specjalna gwiazda wieczoru.

Regulamin konkursu dostępny na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury

Małgorzata Oczoś-Błądzińska