27 września 2019

Nabożeństwa przy relikwiach sw Charbela w parafii Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie odbywają się każdego 28 dnia miesiąca.

Pod każdym względem chciał się upodobnić do Chrystusa. Nie pozostawił po sobie żadnych pism, niewiele mówił, jednak po śmierci zyskał wielką popularność. Za jego wstawiennictwem cudownych uzdrowień doświadczają nie tylko chrześcijanie czy katolicy, ale również muzułmanie, od których sporo wycierpiał. Zawsze wzywał do pojednania i przebaczenia. 28 września w parafii św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie odbędzie się comiesięczne nabożeństwo, którzy chcą się pomodlić za wstawiennictwem świętego mnicha i pustelnika z Libanu.

Sw. Charbel nie przestaje działać, przychodząc potrzebującym z pomocą w chorobach duszy i ciała. Chcemy by czciciele mogli prosić o nie za Jego wstawiennictwem – mówi ks. Grzegorz Kot , wikariusz parafii Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie

Po mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo przy relikwiach połączone z modlitwą o uzdrowienie i przyjęcie oleju św. Charbela.

 

Iwona Kosztyła