20 stycznia 2020

The Voice Kids, to program, który w sobotnie wieczory przed ekrany przyciąga miliony widzów. Jak oceniają widzowie i jurorzy, za każdym razem poziom artystyczny jest bardzo wysoki. W ubiegłą sobotę zaprezentowała się Natalia Kawalec, młoda niezwykle utalentowana artystka z Chicago, która ma polskie korzenie - Jej rodzice pochodzą z Rzeszowa.

Natalia Kawalec w sobotnim programie The Voice Kids zaśpiewała i zagrała na fortepianie kompozycję Adele. Swoją genialną i pełną emocji interpretacją piosenki All I Ask zjednała sobie serca widzów i jurorów. W pierwszych odcinkach programu odbywają się tzw. przesłuchania w ciemno. O udziale w dalszym etapie decydują jurorzy, którzy odwrócą się podczas wykonywanego utworu. W przypadku Natalii odwrócili się wszyscy. Pochodząca z Chicago młoda artystka miała przywilej wyboru mistrza, który od teraz będzie ją prowadził po kolejnych szczeblach programu.

Popatrzcie i posłuchajcie jak wyglądał występ Natalii Kawalec.

W poniedziałkowe przedpołudnie Natalia gościła również w studiu Radia, posłuchajcie jakie emocje towarzyszyły jej tuż po emisji programu 🙂

Natalia Kawalec po emisji programu pojawiła się w studiu Radia VIA:

 

Zachęcamy Państwa do kibicowania Natalii Kawalec i oglądania kolejnych etapów The Voice Kids na antenie TVP2.

 

 

Grzegorz Budak