15 kwietnia 2019

Piotr Pawlicki zastąpi kontuzjowanego Jarosława Hampela w meczu Polska – Reszta Świata, który odbędzie się 22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Bilety na to wydarzenie wciąż są w sprzedaży.

Podczas eliminacji do Złotego Kasku, Hampel, w skutek upadku, doznała złamania łopatki. Kontuzja ta wykluczyła go z meczu Polska – Reszta Świata. W jego miejsce, trener Marek Cieślak zdecydował się powołać Piotra Pawlickiego.

Dla zawodnika z Leszna będzie to już 13-ty występ w Żużlowej Reprezentacji Polski. Jak dotąd, młodszy z braci Pawlickich zdobył dla Biało-czerwonych 111 punktów. Ostatni mecz reprezentacyjny, w którym Piotr Pawlicki wziął udział odbył się 31 maja 2018 roku w Poznaniu. Żużlowa Reprezentacja Polski wysoko pokonała Szwedów, 54:36, a Leszczynianin zdobył w tym spotkaniu 9 punktów i bonus.

Mecz Polska – Reszta Świata odbędzie się w Rzeszowie, 22 kwietnia 2019 roku o godzinie 14:30.

Przed meczem Polska – Reszta Świata będziemy świadkami ceremonii włączenia kolejnego zawodnika do Galerii Sław Żużlowej Reprezentacji Polski. Tym razem będzie to siedmiokrotny zdobywca Drużynowego Pucharu Świata, trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Marek Cieślak.

Ceny biletów, które można nabywać za pośrednictwem serwisu Eventim.pl, salonach Empik i Media Markt oraz w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall, przedstawiają się następująco:

– Trybuna Wschodnia (nowa) – 39 zł normalny, 20 zł ulgowy

– Trybuna Zachodnia – 39 zł normalny, 20 zł ulgowy

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, studentom z ważną legitymacją do 26 roku życia (urodzeni w 1993 i później)

– Trybuna przy starcie (sektor 6 i 8) – 70 zł normalny

– Bilet VIP 490 zł (bilet na miejsca na starcie + wejście do parkingu przez zawodami + wejście na strefę VIP + program)

– Program zawodów – 10 zł

Piotr Mazurkiewicz