1 lipca 2019

W programie Radia Via ciekawe propozycje na lato. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Od poniedziałku do piątku będziemy mówić o wynalazkach, które zmieniły świat. Po godz. 7 i przed 16.

W poniedziałek ruszymy na szlak jasielszczyzny. Dla Was odkrywamy południe naszego regionu. Odwiedzimy te miejsca, które warto zobaczyć.

We wtorek będziemy odkrywać Europę. Z podróżnikami, przewodnikami wyruszymy w głąb kontynentu i powiemy co warto wiedzieć zanim przekroczymy granicę. Od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 17.

W środę wakacyjny savoir-vivre – czyli wakacje od pracy, ale nie od manier. Będziemy podpowiadać, jak należy zachowywać się będąc na wakacjach. Powiemy co wypada, a czego nie należy robić np. na lotnisku, plaży, czy w hotelu.

W czwartek – Opowieści z leśnej ścieżki. Przemierzymy podkarpackie lasy, odkryjemy niecodzienną roślinność i podpatrzymy zwierzynę. Zaprosimy Was w miejsca, w które warto wybrać się podczas wakacyjnej, rodzinnej wycieczki.

W piątek – Nieupoważnionym wstęp wzbroniony. Z mikrofonem wejdziemy tam, gdzie Wy wchodzić nie możecie i dla Was odkryjemy miejsca warte uwagi.

Ponadto konkursy:

Przekażemy tort solenizantowi lub jubilatowi. Wy zdecydujecie komu. Szczegóły na naszej antenie.

Będziemy także odgadywać co dzieci mają na myśli. Od poniedziałku do piątku przed od godz. 8 do 11.

Co wiecie o Radiu Via? Z okazji zbliżającego się jubileuszu 25-lecia działalności rozgłośni czekają na Was ciekawe, radiowe gadżety. 

Małgorzata Oczoś-Błądzińska