2 sierpnia 2024

W najbliższą sobotę oraz niedzielę 3 i 4 sierpnia, na Strzelnicy Myśliwskiej w Głogowie Małopolskim, odbędą się 56. Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Łowieckiego w strzelaniach myśliwskich w Klasie Powszechnej. Będzie to wydarzenie nie tylko o charakterze sportowym, ale też impreza przybliżająca kulturę myśliwską i okazja spróbowania znakomitej kuchni myśliwskiej.

Przed nami Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Łowieckiego w strzelaniach myśliwskich w Klasie Powszechnej. Wydarzenie to, jak przekonywali goście Radia Via, to nie tylko impreza dla osób związanych z myślistwem, ale także wszystkich, którzy o łowiectwie wiedzą niewiele, a chcieliby dowiedzieć się więcej.

 

Zawody będą nie tylko doskonałą rozrywką, ale też okazją do zapoznania się choćby z celami strategii łowieckiej, o których wciąż bardzo mało się mówi.

W licznych przekazach medialnych, myśliwego przedstawia się jako wyłącznie strzelającego do zwierzyny. Kultura łowiecka jednak jest niezwykle bogata i absolutnie nie ogranicza się tylko do tego aspektu.

 

Nasze radio jest patronem medialnym Mistrzostw Polski Polskiego Związku Łowieckiego w strzelaniach myśliwskich w Klasie Powszechnej.

Piotr Mazurkiewicz

Skip to content