23 września 2021

Koncert Roberta Janowskiego odbędzie się w ramach Senioraliów Rzeszowskich. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się w piątek 24 września w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Koncert jest jednym z przygotowanych wydarzeń na Rzeszowskie Senioralia, które rozpoczęły się 18 września. Podczas uroczystego otwarcia prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek wręczył Przewodniczącej Rzeszowskiej Rady Seniorów Barbarze Stafiej klucze do miasta. Otwierającą dwutygodniowe przedsięwzięcie potańcówkę poprowadziła najstarsza didżejka w Polsce – DJ Wika.

Aktualnie trwa pierwszy tydzień Senioraliów Rzeszowskich, w ramach którego na terenie miasta realizowany jest szereg wystaw, warsztatów, prelekcji i spotkań tematycznych, jak również czwartkowy koncert „Kultura z Przytupem”, który w wyniku niesprzyjających warunków pogodowych został przeniesiony do sali widowiskowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury  na osiedlu Przybyszówka przy ul. Dębickiej.

Oficjalnym półmetkiem tegorocznych Senioraliów Rzeszowskich będzie bezpłatny koncert Roberta Janowskiego, który odbędzie się w piątek 24 września 2021 roku o godzinie 19:00. Występ znanego artysty, pierwotnie planowany jako plenerowe wydarzenie na Bulwarach, został przeniesiony do Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Udział w koncercie jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje pod numerem telefonu 17 748 15 42 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.

Program Senioraliów Rzeszowskich – zobacz tutaj

Małgorzata Oczoś-Błądzińska