15 lutego 2019

Rozmowy o kulturze, projekcje filmowe, wernisaże wystaw i szereg paneli dyskusyjnych – to w ramach nowego projektu o nazwie "RIKafe” oferuje Rzeszowski Inkubator Kultury.

Jak mówi Oktawia Skakowska koordynatorka projektu – Spotykamy się w miłej atmosferze by podyskutować o kulturze, filmach, i innych ciekawych rzeczach. Podczas niektórych spotkań będzie się można również wymieniać rzeczami, które gdzieś nam zalegają np. książkami, płytami, ciuchami czy winylami.

Pierwsze kafejkowe spotkanie już dziś o godz. 18:00. Jak dodaje Monika Ignaś z Rzeszowskiego Inkubatora Kultury – wydarzenie zainauguruje projekcja filmu o nazwie ,,Będzie Głośno” w reżyserii Daviesa Guggenheima. Po pokazie uczestnicy będą mieli okazję podjąć się dyskusji na temat obejrzanego filmu. Wybór filmu podyktowany jest zainteresowaniem jaki rzeszowianie wykazywali po poprzednich projekcjach dotyczących tematyki muzycznej.

Spotkania będą odbywać się w piątkowe wieczory, w siedzibie Rzeszowskiego Inkubatora Kultury. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Arleta Blok