7 kwietnia 2021

Piłkarze Stali Rzeszów powalczą dziś o umocnienie się w strefie barażowej eWinner 2 Ligi, dającej prawo walki o 1 ligę. W zaległym spotkaniu, podejmą zespół Pogoni Siedlce.

Podopieczni Daniela Myśliwca, tuż przed świętami zremisowali na stadionie w Stalowej Woli z Błękitnymi Stargard 2:2. Teraz nadarza się okazja by zgarnąć pełną pulę, co pozwoli na umocnienie się Stali w strefie barażowej (obecnie zajmuje 6, ostatnie miejsce uprawniające do walki w barażach o awans do Fortuna 1 Ligi, mając 35 punktów, tyle samo co znajdujące się na siódmym miejscu rezerwy Śląska Wrocław). 

W kadrze meczowej zabraknie Damiana Michalika, Jarosława Fojuta i Dominika Sadzawickiego, do dyspozycji sztabu szkoleniowego jest już natomiast Łukasz Góra. 

Bilans dotychczasowych spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami jest korzystny dla Stali (4 mecze wygrane, 4 zremisowane i 3 porażki). 

Początek spotkania Stali Rzeszów z Pogonią Siedlce o godzinie 14.00 (środa). Mecz zostanie rozegrany na stadionie PCPN w Stalowej Woli.

Spotkanie sędziował będzie Karol Iwanowicz z Lublina. Jego pomocnikami na linii będą Radosław Wąsik oraz Mikołaj Kostrzewa. Sędzią technicznym będzie Jacek Małyszek.

Zdjęcie: Stal Rzeszów

 

Piotr Mazurkiewicz