14 września 2021

Trwa II edycja kampanii społecznej Terapia to NIE WSTYD, w tym roku kampania skierowana jest głównie do dzieci oraz rodziców. Kiedy W ramach ogólnopolskiej kampanii do Rzeszowa przyjedzie Terapiobus, w którym będzie udzielana darmowe wsparcie psychologiczne

Głównym celem kampanii jest psychoedukacja oraz wprowadzenie profilaktyki zdrowia psychicznego do codziennego życia, mówi Anna Węgrzyn, autorka kampanii.

 

W ramach ogólnopolskiej kampanii wystartował Terapiobus, w którym będzie udzielane darmowe wsparcie psychologiczne. W Rzeszowie Terapiobus stanie 16 września, mówi Anna Baran, psycholog, koordynator lokalny kampanii.

 

Tegoroczna kampania, której hasłem jest „Usłysz i zobacz swoje dziecko” skierowana jest głównie do dzieci oraz rodziców, w kontekście sytuacji pandemicznej.

W najbliższych dniach rozpocznie się również akcja „15 minut każdego dnia po prostu BĄDŹ!”, na kanałach społecznościowych kampanii pojawią się rozmowy ze znanymi osobami jak i ze specjalistami w dziedzinie psychologii.

 

Agnieszka Bojda