3 kwietnia 2024

fot. KPP Jarosław

Kilka dni temu zaginął mieszkaniec Duńkowic Stanisław Wesołowski. Mężczyzna ostatni raz był widziany w ubiegłą środę, 27 marca około godz. 10. Policjanci sprawdzają każdy trop, który mógłby przyczynić się do odnalezienia 72-latka. W ostatnich dniach w działaniach brali udział także strażacy i przewodnicy z psami tropiącymi.

Od środy, 27 marca trwają poszukiwania zaginionego 72-letniego mieszkańca Duńkowic. W akcję zaangażowani są policjanci z jarosławskiej komendy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu, OSP Nienowice i Duńkowice.

W ostatnich dniach działań, w sprawdzeniu brzegu i koryta starorzecza rzeki Wisznia, mundurowi wpierani byli przez Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT.

Dzisiaj kolejny dzień poszukiwań w rejonie zbiornika wodnego Zek w Radymnie. Biorą w nich udział policjanci oraz strażacy.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego są proszone o kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie pod numerem tel. 47 8241520 lub alarmowym 112.

fot. archiwum prywatne

KPP Jarosław

Skip to content